prujmalna1

Тиждень цикловой комісії спеціальності 122 Комп'ютерні науки

З 8 по 12 жовтня циклова комісія спеціальності 122 Комп'ютерні науки або 5.05010101 Обслуговування програмних систем і комплексів проводила тематичний тиждень. Ці п’ять днів видалися насиченими і цікавими не лише для студентів і викладачів спеціальності, а й для школярів міста. Цього року вперше була проведена ознайомча екскурсія навчальним закладом для учнів старших класів довколишніх шкіл.

Також відбулася чергова, вже ІІІ конференція з Інформаційних технологій для студентів старших курсів нашої спеціальності. Виступи були присвячені найбільш цікавим досягненням світу сучасної науки і техніки. Запрошеним спікером був представник деканату факультету ЕЛіТ Сумського державного університету Гайдабрус Б.В.

Протягом всього тижня в комп’ютерному центрі навчального закладу, на другому поверсі головного корпусу, відбувалась тематична виставка стіннівок та плакатів, на теми, обрані студентами другого та третього курсів спеціальності.

А найяскравішою подією тижня стала гра-симуляція Canvas, що занурила учасників в справжню атмосферу розробки програмного забезпечення. Дві групи майбутніх розробників проектували, представляли і захищали, в надії отримати фінансування, власні проекти. Обидві команди представили себе достойно, а проекти мобільних додатків PlanEatтаGoodLook варті того, щоб втілити їх в життя.

Тож, побажаємо майбутнім програмістам, розробникам і дизайнерам успіхів в навчанні і креативу для генерації нових ідей!

Ви тут: Головна Новини Тиждень цикловой комісії спеціальності 122 Комп'ютерні науки