prujmalna

ПЕРЕМОЖНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ДАЙДЖЕСТ

З 10 квітня по 10 травня 2018 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана проводився Всеукраїнський конкурс талановитої молоді у сфері грошей, фінансів і банківської справи. Змагання відбувалися за двома напрямками: конкурс творчих презентацій та віртуальна економічна гра.

У конкурсі взяло участь 111 учасників віртуальної гри та 168 учасників конкурсу презентацій. Ті, хто змагалися за звання «економічної еліти», представляли різні міста України – Київ, Львів, Макіївку, Вінницю, Івано-Франківськ, Суми, Маріуполь.

Найскладніше видалося на конкурсі журі, адже економічні «бої» були запеклими. До складу журі конкурсу входили: Я.В. Колесник, Президент Київського Банківського Союзу; І.Ю. Тихонов, Голова «Кредит Вест-банку»; С.М. Аржавітін, завідувач кафедри банківської справи, д.е.н., професор. Після довгого обговорення за їхнім рішенням до Гранд-фіналу потрапили п’ять гравців-переможців та 18 переможців конкурсу презентацій.

Машинобудівний коледж СумДУ, безперечно, не стояв осторонь такої події. Студентка третього курсу спеціальності «Економіка підприємства» Катрін Лебединець посіла друге місце у фінальному етапі змагань. Тема конкурсної роботи – «Суспільство, держава, банки, гроші – що найголовніше в економіці?» – викликала неабиякий шквал емоцій та захоплення присутніх.

До змагань також долучились студенти другого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ЄвгенійСнежко, ЄвгенійПідгорний, Роман Дубович, які отримали грамоти за участь.

Натхненником юних фінансових «геніїв» стала викладач економічних дисциплін Лідія Скороходова.

Всеукраїнський конкурс талановитої молоді у сфері грошей, фінансів і банківської справи дав його учасникам можливість поглибити свої знання у сфері економіки і шанс наблизитись до мрії – стати представником нової бізнес-еліти країни.

Молодь, ми віримо в реалізацію Вашого потенціалу – за Вами майбутнє України!

Ви тут: Головна Новини ПЕРЕМОЖНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ДАЙДЖЕСТ