prujmalna1

НИНІ – СТУДЕНТИ, А ЗАВТРА – МОЛОДІ НАУКОВЦІ!

26 квітня 2018 року у ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» відбулася ІІ Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива». Ставши доброю традицією, конференція з міської перетворилася на всеукраїнську. ЇЇ мета – виявлення, розвиток, підтримка та стимулювання талановитої молоді, розкриття її інтелектуального потенціалу. Конференція проходила у формі пленарного засідання та подальшої роботи наукових секцій (зазначимо, що саме в умовах діалогу й обміну знаннями юні дослідники набувають першого наукового досвіду, навчаються дискутувати, ставити запитання, обстоювати власну точку зору). Під час роботи секцій учасники представили цікаві дослідження, що здобули схвальну оцінку широкого загалу.

Студенти Машинобудівного коледжу СумДУ теж долучились до наукового заходу. У секції «Математика. Інформатика» своє дослідження «Квадрат Піфагора в нумерології» представляли студенти 310-і групи Катерина Мєдвєдєва та Дмитро Райко (керівник – Надія Вороніна). У секції «Філологія» студентка 413-вс групи Смик Карина ділилася досвідом щодо особливостей роботи редактора з навчальними виданнями (керівник – Наталія Пономаренко).

Гості та учасники конференції відзначили невимушену та дружню атмосферу, у якій відбувалися презентація й обговорення досліджень. Усі роботи були оцінені експертною комісією. Водночас молодим дослідникам було надано рекомендації щодо подальшого розроблення наукових тем і запропоновано підготувати результати досліджень до друку в збірнику «Матеріали ІІ Всеукраїнської наукової конференції «Перспектива»». Тож роботу ІІ Всеукраїнської наукової конференції «Перспектива» завершено.

Зичимо успіхів і чекаємо на подальші звершення!

Ви тут: Головна Новини НИНІ – СТУДЕНТИ, А ЗАВТРА – МОЛОДІ НАУКОВЦІ!