prujmalna

Педагогічний ОСКАР- 2018

Кращі актори отримують кінематографічний ОСКАР, кращі викладачі –педагогічний ОСКАР.

Науково - методичний центр інформаційно – аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» в цьому навчальному році провів конкурс творчих робіт педагогів України - «Педагогічний ОСКАР - 2018». На розгляд журі конкурсу надійшло 215 творчих робіт педагогів із 85 закладів вищої освіти України. У конкурсі брали участь творчі роботи за 10 номінаціями.

Викладачі Машинобудівного коледжу СумДУ представили свої творчі роботи в номінаціях «Сучасний навчально – методичний комплекс з дисципліни»(Пономаренко Н.П.), «Сучасний навчальний посібник (підручник)» (Косова Т.М.), «Сучасні засоби унаочнення» (Гальченко І.Г., Лобов С.В.).

Щиро вітаємо викладачів Машинобудівного коледжу СумДУ - призерів конкурсу «Педагогічний ОСКАР -2018»:

Косову Тетяну Миколаївну –ІІ місце;

Пономаренко Наталію Петрівну – ІІІ місце.

Бажаємо всім учасникам конкурсу успіхів і подальших творчих злетів!

unnamed1

20180521 123706