Я пам’ятаю. Я пишаюся

До Дня Перемоги у Машинобудівному коледжі СумДУ стартував спецпроект «Я пам’ятаю. Я пишаюся».

Викладачі та студенти зібралися 4 травня у музеї коледжу, щоб розповісти про тих людей, ким пишаються, про тих, хто пройшов стежками Другої світової війни. Вони поділилися трагічною історією своїх рідних, які жили в той нелегкий для людства час. Минуло уже більше 70 років, тож ми повинні дбайливо зберігати пам’ять про тих, хто поклав своє життя заради свободи та щасливого майбутнього. Ми повинні не просто зберігати память про своїх дідусів, прадідусів, бабусь та прабабусь, а й передавати її наступним поколінням.

Спецпроект «Я пам’ятаю. Я пишаюся» допоміг нам згадати своїх близьких і подякувати їм за їх героїзм та за мирне небо над нашими головами.

Даря Трубарова, 113-ж

ja pamjatayu1