Бачу. Чую. Відчуваю. Думаю

Глаза, смотрящие вперед,

Стремятся ввысь, пронизанные светом мысли…

А хороводы звезд и музыка души

Звучащей радугой ложатся на предметы..

В. Моругин

Журналісти працюють із інформацією. Саме вони отримують, аналізують і подають її громадськості. Інформація повинна бути зрозуміла людям не тільки із різним соціальним і культурним рівнем, а й репрезентативними системами. Навіщо журналістам потрібно знати про це? Якщо у спілкуванні з людиною ви звертаєтеся до всіх трьох його репрезентативних систем, це даєнайбільшу сенсорну переконливість від ваших слів. Людина неначе бачить те, що ви хочете їй показати, чує те, що ви їй говорите, практично відчуває те, що ви хочете їй донести.

У межах гуртка «Журналістська майстерня» разом із психологом коледжу визначили шляхи сприймання інформації майбутніх журналістів і обговорили, як визначити, хто з людей аудіал, візуал, кінестетик чи дигітал. Студенти дізналися, що візуал сприймає краще яскраву, якісно надруковану інформацію, аудіал обов’язково звертатиме увагу на гарний музичний супровід, кінестетик запам’ятає ті події, де брав участь сам, а дігітал повірить лише логічно викладеним фактам.

Майстерність журналіста - це не всього-на-всього вправне володіння пером чи “підвішений язик”, майстерність у журналістиці — це вміння оперативно інформувати, відгукуватись на актуальні питання, глибоко і компетентно проникати в суть суспільних подій і явищ, правдиво узагальнювати їх із певними груповими, державними, загальнолюдськими інтересамив, сміливо, аргументовано, цікаво і переконливо втілювати власні думки і думки співрозмовників у стислій і досконалій формі, домагаючись певних духовних і практичних результатів.

bacu chuyu vidchuvau

Ви тут: Головна Новини Бачу. Чую. Відчуваю. Думаю