prujmalna1

Вони підкоряли краєзнавчу «сцену» ….

19 квітня 2018 року на базі Сумського будівельного коледжу відбувся десятий, ювілейний, обласний конкурс краєзнавчих проектів «Історія – це поруч…» серед студентів ЗВО І–ІІ р.а. Сумської області.

Студенти Машинобудівного коледжу Сумського державного університету (Грищенко  Владислав, Райко Дмитро, Медведєва Катерина)  презентували результати власного дослідження «Сумський храм Мельпомени: минуле й сьогодення». Об’єктом дослідження став Сумський академічний театр драми і музичної комедії ім. М.С. Щепкіна.

Автори проекту провели кропітку роботу – це і робота з архівними джерелами, опрацювали історичні джерела, відвідували театр, поспілкувалися з персоналом театру, провели анкетування серед студентів коледжу, респондентами якого стали студенти І-ІІ курсів Машинобудівного коледжу Сумського державного університету. У результаті чого юні краєзнавці окреслили перспективи та тенденції розвитку театрального мистецтва на Сумщині.

Захист дослідження став своєрідним синтезом історії, мистецтвознавства, культурології, соціології та, безсумнівно, ораторського мистецтва.

Робота наших студентів перемогла в номінації «Духовна спадщина Сумщини». Вітаємо та бажаємо подальших успішних розвідок!

20180419 162143

Ви тут: Головна Новини Вони підкоряли краєзнавчу «сцену» ….