prujmalna1

ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН

Без віри, що природа підпорядкована законам,

не може бути ніякої науки.

Норберт Вінер

З 10 по 13 квітня 2018 року в Машинобудівному коледжі Сумського державного університету відбувся тиждень циклової комісії природничих дисциплін, під час якого студенти мали змогу застосувати набуті знання з фізики, хімії, біології й астрономії в нестандартних ситуаціях.

Розпочалося «свято» природничих наук залученням студентів до конкурсу  стіннівок та фотографій  на тему «Земля – наш рідний дім» та проведенням І туру олімпіади з фізики серед студентів І курсу. Після перевірки розв’язків олімпіадних завдань у чесній боротьбі перемогла студентка 108-е групи Харченко Діана. Призерами олімпіади стали Пивоваров Григорій (102-о група) – друге місце, Щербак Єгор та Соловйов Денис (101-о) – третє місце.

Викладачами циклової комісії 11 квітня було вперше проведено квест «У світі природничих дисциплін», в якому змагалися команди усіх груп І курсу. Учасники змагання розв’язували загадки, шукали підказки в найнесподіваніших місцях, мали змогу застосовувати логічне мислення, ерудицію, знання під час виконання завдань, а головне – вміння злагоджено працювати в команді. Квест не залишив байдужим жодну команду-учасницю. Переможцями квесту стали:І місце – 104-х, 106-л  та 111-і групи; ІІ місце – 110-і група; ІІІ місце – 114-дв група.

З метою пропаганди здорового способу життя викладачем Влезько О.М. була проведена екскурсія до Музею патологічної анатомії , де студенти101-о групи на власні очі побачили, що собою являють легені курця та печінка алкоголіка, а також багато цікавого про структурні зміни різних органів людини за умов поширених та рідкісних хвороб.

12 квітня відбувся XVII Турнір ерудитів присвячений Дню авіації та космонавтики, який зібрав справжніх знавців та шанувальників природничих наук. У цьому році за право зберігати крилату Ніку – символ перемоги, змагалися 7 команд, яким довелося «розшукувати» видатних особистостей, фізичні терміни, хімічні речовини, астрономічні об’єкти, а також складати молекули білка. Призерами турніру стали студенти 110-і групи, друге місце посіли студенти 104-х групи, а третє місце – збірна команда 106-л та 114-дв груп.

Викладачі комісії природничих дисциплін дякують всім учасникам та бажають творчих успіхів у майбутньому.

tizden1

tizden2