prujmalna1

Акредитаційну експертизу проведено

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 262-л від «19» березня 2018 р. «Про проведення акредитаційної експертизи» експертна комісія у складі:

голови комісії: Поберезської Ганни Георгіївни – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри видавничої справи та редагування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

члена комісії: Хомчак Лесі Миронівни – кандидата філологічних наук, викладача вищої категорії, заступника директора з виховної роботи Львівського поліграфічного коледжу Української академії друкарства

у період з 3 по 5 квітня 2018 року розглянула подану Машинобудівним коледжем Сумського державного університету (МК СумДУ) акредитаційну справу та провела безпосередньо в навчальному закладі експертне оцінювання відповідності освітньої діяльності закладу вищої освіти державним вимогам щодо акредитації молодших спеціалістів спеціальності 5.03030301 «Видавнича справа та редагування» (061 «Журналістика»).

У ході перевірки експертна комісія ознайомилася з організацією освітнього процесу, його методичним забезпеченням, оцінила рівень знань студентів, проаналізувала науково-педагогічний потенціал, вивчила стан навчально-матеріальної бази коледжу.

На підставі аналізу результатів проведення контрольних вимірювань залишкових знань студентів, виконання курсових робіт та практичної підготовки експертна комісія відзначила, що якість підготовки фахівців відповідає державним вимогам щодо підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.03030301 «Видавнича справа та редагування» (061 «Журналістика»); аналіз працевлаштування випускників підтверджує відповідність підготовки фахівців вимогам працедавців.

Ви тут: Головна Новини Акредитаційну експертизу проведено