Люблю тебе всім серцем, рідний краю!

За вікнами квітень, а це означає, що в Машинобудівному коледжі СумДУ відбувається традиційна зустріч пошановувачів історії рідного краю.3 квітня 2018 року юні краєзнавці, студенти І-ІІ курсів, поділилися своїми здобутками в цій галузі, узявши участь у І етапі обласного конкурсу «Історія – це поруч…». Дослідники показали свою зацікавленість історичним краєзнавством та бажання пізнавати рідний край.

Цьогоріч змагались: Подобрій Андрій, Крижанівський Денис, Піддубний Богдан, Медведева Катнрина, Райко Дмитро, Грищенко Владислав, Дегтярьова Анна, Сахно Анастасія, Шевелєва Ірина, Жукова Надія, Пилипенко Карина, Снежко Євгеній, Білан Владислав, Квітка Євгеній, Шаргін Ярослав, Левенець Лілія та Богданець Вікторія. Теми студентських досліджень були різноманітними: архітектурні пам’ятки м. Суми, храми Охтирщини, культурологічні дослідження, цікаві факти про рідне місто та краєзнавця Геннадія Петрова, діяльність ОУН-УПА.

Журі, у складі викладачів соціальних дисциплін та психолога коледжу, довго не могли визначитись з переможцями та призерами конкурсу, адже кожна з робіт була оригінальною та викликала захопленість.

«Вдячні всім учасникам за те, що вони знайшли час, сили, натхнення підготувати та презентувати свої доробки», – підсумувала голова журі Оксана Якущенко.

Бажаємо успіхів нашим дослідникам на обласному конкурсі, який відбудеться 19 квітня на базі Сумського будівельного коледжу.

Ви тут: Головна Новини Люблю тебе всім серцем, рідний краю!