prujmalna1

У пошуках літературних талантів

30 березня 2018 року фінішував обласний творчий конкурс «Студліт». Організаторами конкурсу як завжди була Сумська обласна організація Національної спілки письменників України.

Нагоду проявити свій письменницький хист у цьому насправді цікавому конкурсі мали всі охочі студенти Сумщини, у яких горить вогник творчості. Конкурсантам було запропоновано три номінації: «Поезія», «Проза», «Драма» з можливістю взяти участь хоч у всіх трьох.

Конкурс ще раз довів, що нинішня молода генерація обдарована та перспективна. Хлопці й дівчата спроможні на твори високого ґатунку. Вони пишуть яскраво, розкуто і водночас, прислухаючись до внутрішньої цензури. З понад сотні учасників з сумської області поважне журі відібрало 15 фіналістів. За умовами конкурсу фіналісти мали надати додаткові доробки для остаточного визначення переможців. І тут вже мали значення не тільки майстерність пера, а й уміння скомпонувати творчий доробок з урахуванням двох турів. Такі дещо не стандартні умови дозволили якнайповніше розкрити нинішній потенціал кожного конкурсанта.

Студенти Машинобудівного коледжу СумДУ стали активними учасниками конкурсу пера. Серед них є і призери: номінація «Проза» Каріна Смик (ІІІ місце), Анна Швець (ІІ місце), Аліна Худенко (ІІІ місце), Владислава Кудєльник (ІІ місце).

Немає нічого важливішого, аніж правда, що констатує гострі нагальні питання, які часто-густо так негативно впливають на наше земне життя, і які ніщо так не збудить, як слово, виражене письменником…

Творіть, наші юні таланти!

Ви тут: Головна Новини У пошуках літературних талантів