prujmalna1

Юні дослідники Машинобудівного коледжу – творці сучасної науки

30 березня 2018 року на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбулася Всеукраїнська краєзнавча наукова конференція «Сумщина в історико-філологічному вимірі». Мета конференції: залучення студентської та учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережного ставлення до історико-культурної спадщини українського народу загалом і рідного краю зокрема. Напрями роботи конференції: література та мова Сумщини: вектори сучасних досліджень; парадигма історико-краєзнавчих досліджень молодих науковців; фольклор у сучасній науковій рецепції; Олександр Олесь як унікальна постать модерної української літератури; творчість О. Олеся: лінгвістичний аспект.

Приємно відзначити, що студенти нашого коледжу не залишилися осторонь цього заходу. Достойно представили Машинобудівний коледж СумДУ на цьому науковому дійстві: Анастасія Сахно та Ірина Шевелєва з доповіддю «Прошу любити місто Суми так, як я його любив…» (Вплив родини Харитоненків на архітектурне обличчя м. Суми) (науковий керівник – О.А. Якущенко); Каріна Смик з доповіддю «Постать Пантелеймона Куліша як редактора та видавця»; Аріна Столбцова з доповіддю «Постать Пантелеймона Куліша як журналіста»; Каріна Лопандя з доповіддю «Польська фольклористика ХХІ століття»; Анастасія Матвієнко з доповіддю «Поетика кольору золотий у художній мові Олександра Олеся»; Владислава Кудєльник з доповіддю «Художньо-стильові особливості поезії слобожанської письменниці Сніжани Вечорки» (науковий керівник – Н.П. Пономаренко).

Робота конференції була організована у формі пленарного та секційного засідань, у ході яких студенти збагатили знання у сфері історії та культури рідного краю, отримали навики науково-дослідницької роботи, мали змогу спілкуватися з молодими та вже визнаними науковцями.

Фольклор і краєзнавство – це своєрідні «підручники життя», оскільки в них сконцентрована і народна мудрість, і житейська філософія, і мораль, і засіб виховання найкращих людських якостей!

Той, хто не знає минулого, не має майбутнього!

1 1

1 2

1 3

Ви тут: Головна Новини Юні дослідники Машинобудівного коледжу – творці сучасної науки