prujmalna1

Від відповідального студента до відповідального журналіста

Відповідальність є необхідним механізмом існування і функціонування суспільства та ефективної взаємодії в ньому конкретної особистості. Студенти ІІІ курсу спеціальності «Журналістика» разом із практичним психологом Коломієць Яною Михайлівною в межах тренінгового заняття розібрали поняття «відповідальність». Майбутні журналісти будуть «четверною гілкою влади» і мають усвідомлювати відповідальність не тільки як громадян, а й професіоналів, які формують суспільну думку.

Студент 313 групи Жадан Василь про відповідальність.

«Чи доводилось вам чути вислів "життя не любить слабких"? Безумно, це про нашу тему.

Сильна людина - це людина, котра не має мрій, а має цілі. Це та, котра не екстрасенс, але трішечки бачить майбутнє. Це тип людей, котрі  завжди знайдуть можливість, і не дивлячись на те, що вони теж іноді можуть впасти, підіймаються і йдуть далі.

Сильна людина - це та людина, на яку можна покластись. Майже завжди сильні люди досягають успіху у всьому - робота, сім'я, друзі.

Я впевнений,що кожен з нас має або хоче мати поруч такого друга. Або сам хоче бути таким. Основою цього є вона..

Вона - відповідальність. Відповідальність - це перше з чим зіштовхується доросла людина і ,напевне, останнє з чим розлучається.

Вона є всюди, де є соціум. І як би ви не намагались її уникнути - все марно, тому що кожна дія, кожен вчинок, несе за собою маленьку, але іноді тяжку, відповідальність.

Коли приходить час - їй не радіють. Але кожен хоче,щоб вона була поруч. Її ненавидять - але без неї не було б нічого.

І саме перед тобою. Так-так, саме перед тобою стоїть вибір - тримати відповідальність або відхреститися від неї..»

vidpovidalnist1

vidpovidalnist2

Відповідальність - не не тільки тягар на плечі особистості, це:

-       великі можливості цілеспрямованого і прямого руху по дорозі життя;

-       повага і самоповага людини, у якої слова не розходяться із справами;

-       впевненість у собі, своїх силах і здатності досягти мети.

Ви тут: Головна Новини Від відповідального студента до відповідального журналіста