СТУДЕНТИ МАШИНОБУДІВНОГО ЗНАЮТЬ НЕ ТІЛЬКИ СВОЇ ПРАВА, А Й ОБОВ'ЯЗКИ!

Одним із проявів  розвитку особистості є  правова культура.  Не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, якщо вона порушує закони, права інших людей. Студентське життя насичене різними подіями, серед яких є спілкування з цікавими людьми, що дає можливість розуміти правила співжиття.

21 березня 2018 року студенти 202-о та 204-х груп зустрілися з інспектором із зв’язків з громадськістю УПП в Сумській області лейтенантом поліції М.В. Горьковською. Темою розмови стала відповідальність підлітків за порушення закону.

«Для мене великим здивуванням стало те, що майже у всіх випадках відповідальність до 18 років за дітей несуть їхні батьки. Це змушує задуматись!» – ділиться враженнями студент 204-х групи Олександр Цуркан.

Родзинкою зустрічі стала статистика вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень у Сумській області, акцентувала увагу на тому, що прогули навчальних занять вимагають відповідальності перед законом. Студенти ставили багато питань та з цікавістю слухали гостю, яка давала вичерпні відповіді, поєднувала правові норми з життєвими прикладами, створювала проблемні ситуації. Отримана інформація була корисною.

«Саме такі зустрічі, коли молодь налаштована на спілкування, коли цікавиться тим, як потрібно правильно діяти в тій чи іншій ситуації, примушує замислитися над своїм життям, приносять позитивні результати», – підсумовує лектор.

Пам’ятайте: завжди треба нести відповідальність за свої вчинки, розуміти, що кожне наше слово, кожна наша дія впливає не лише на нас, а й на навколишніх – теж. І цей вплив не повинен бути негативним, бо все на світі має схильність повертатись: і добро, і зло!

20180321 132030

20180321 132350

Ви тут: Головна Новини СТУДЕНТИ МАШИНОБУДІВНОГО ЗНАЮТЬ НЕ ТІЛЬКИ СВОЇ ПРАВА, А Й ОБОВ'ЯЗКИ!