prujmalna1

Мистецтво перекладу

15 лютого був проведений інтегрований захід «Мистецтво перекладу» зі студентами 113-ж групи, організований Т.М. Косовою. Під час заходу студенти дізнались про творчість таких англійських поетів, як Байрон, Бернс, Блейк, Шекспір. Лунали прекрасні вірші та сонети англійською та переклади вірша різними перекладачами.

Студенти також почули найкращі переклади цих віршів, зроблених студентами минулих років Машинобудівного коледжу СумДУ. Цікавим було дізнатись про таких відомих перекладачів англійської поезії як С.Маршак, Д.Паламарчук, Д.Павличко, Л.Українка та інших перекладачів.

Красу нашої рідної мови та глибину поезій Т.Г. Шевченка та інших українських поетів світ дізнався також за допомогою мистецтва перекладачів.

Студенти познайомились з такими перекладачами, як Джон Вір та Герберт Маршал, про їхні переклади поезій з  української на англійську, Студенти мали змогу почути вірші Т.Г.Шевченкa та переклади його поезій різними перекладачами в порівнянні, декламували вірші англійською, українською та російською мовами. Захід завершився непідготовленим та невимушеним виконанням відомих українських улюблених пісень «Чом ти не прийшов», «Ніч яка місячна» та «Червона Рута» англійською мовою!

m1

m2