prujmalna1

Дивовижна Україна

14 лютого було проведено позакласний захід з англійської мови «Любіть та бережіть Батьківщину. Дивовижні місця України». Організувала  цей захід викладач англійської мови О.І. Бершадська.  Метою цього заходу було  познайомити студентів з прекрасними місцями України та надання їм можливості відчути, наскільки чудова та дивовижна наша Україна.

Студенти перекладали прислів’я про рідний край, рідну домівку з англійської на українську мову та навпаки. Учасники заходу підготували віртуальну екскурсію по Дніпру, подорожуючи  Києвом, Каневом, Черкасами та Золотоноші та розповідали про їх пам’ятні та визначні місця. Студентка А. Волк (група 113-ж) декламувала вірші про Україну англійською мовою.

Студенти мали змогу доторкнутися до унікального парку «Софіївка» в Умані, дізнавшись історію його створення. Студенти, які брали участь у заході, підготували презентації та проекти про Львів, Одесу, Полтаву (Полозук Д., Дериземля М., Дубович Р., Снєжко Є., Подгорний Є.(208-е гр.), Серебрянський А., Хорунжий А. (202-о гр.).  Студент Снежко Є. підготував  та провів вікторину про дивовижні місця України. На запитання із захопленням відповідали всі присутні.

Студентки 208- е групи Левенець Л. та Богданець В. демонстрували свої презентації про чарівні Карпати. У ході заходу лунали чудові пісні про рідну Україну у виконанні студентки 313-вс групи Бабіч А. Сподіваємося, що студенти розширили свої знання про Батьківщину та довідались багато цікавого про місця, де  вони ще не встигли побувати.

d1

Ви тут: Головна Новини Дивовижна Україна