prujmalna1

Будь моїм Валентином!

На передодні дня Святого Валентина, 13 лютого,у Машинобудівному коледжі СумДУ відбулося святкування чудового свята всіхзакоханих, яке організувала Косова Т.М. Це дійство проходило  в конференц-залі у формі змагання,учасники якого старанно показували свої таланти та ще й англійською мовою! У ньому брали участь дві команди, які представляли 213-ж та 210-і групи.

Представники команди 210-і групи «Beloved - Грищенко Владислав і Медведєва Катерина - розіграли фрагмент з відомої казки Жанни Марі Лепренс «Красуня і Чудовисько», а також розповіли декілька віршів англомовних поетів про справжнє кохання.

Учасники команди «Sweethearts» 213-ж та 208-е груп, а саме Ковальова Юлія і Дубович Роман, передали емоції кохання, відтворивши уривок з п’єси Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Чуттєво розповіли відомі сонети Вільяма Шекспіра студенти 213-ж групи Рижкова Анастасія, Прийменко Валерія, Ільченко Наталія та Кириченко Данило. Під акомпанемент гітари Кириченко Данило заспівав пісню групи LinkinPark «TheMessenger». Бойко Ірина приготувала смачні тістечка-сердечки, рецептом яких поділилась із присутніми. Власноруч виготовивши листівки-валентинки, Прийменко Валерія, Ковальова Юлія та Ільченко Наталія  з команди «Sweethearts» повністю завоювали серця журі та додаткові бали команді.

Обидві команди представляли свої емблеми, девізи, ручні вироби та плакати, брали участь у інтелектуальних завданнях, обіймались та співали пісні. У залі лунала англійська мова, атмосфера свята наповнювала серця коханням!

Визначитись з доволі не простим рішенням, яка ж команда перемогла, довелося журі: викладачам англійської мови Косовій Т. М., Безматній Г.І, Коломієць Я.М., Бершадській О.І. Вони уважно спостерігали за всім, що відбувалося, аналізували, підраховували бали та просто насолоджувались.

І все ж, звеликим відривом перемогла команда «Sweethearts». Після змагання журі конкурсу «Будь моїм Валентином» вручили командам солодкі призи, вітання та подяку. Самі учасники коментують: «Свято дуже сподобалось, із задоволенням будемо брати участь у наступних подібних заходах!»

213-ж група, Кириченко Данило

v1

v2

v3

Ви тут: Головна Новини Будь моїм Валентином!