prujmalna1

Тиждень комісії іноземної мови 2018

З 12 лютого по 16 лютого 2018 рокув Машинобудівному коледжі СумДУ відбувся тиждень комісії іноземної мови. Цей тиждень пройшов дуже насичено та цікаво.

Тиждень розпочався із проведення інтелектуального змагання «Найрозумніший», організованого викладачем англійської мови Г.І. Безматною між командами 110-і та 111-і груп, за результатами якого з невеликою перевагою перемогла команда 110-і групи.

12 лютого була проведена олімпіада з англійської мови серед студентів І  та II курсів Машинобудівного коледжу Сум ДУ. 25 студентів змагались у чесній боротьбі за звання найрозумнішого з англійської мови. Після перевірки завдань з читання, аудіювання, письма та співбесіди було визначено переможця, якій візьме участь у другому турі обласної студентської олімпіади з англійської мови. Ним став Хрущов Костянтин, студент 210-і групи. Призерами олімпіади стали  Лещенко Іван (110-і) – друге місце та Ільченко Наталя (213-ж) - 3 місце.

13 лютого був проведений виховний захід, присвячений Європейському Дню мов. Студенти 204-х групи під керівництвом викладача іноземної мови О.І. Бершадської підготували цікаві та інформативні проекти, розробили завдання та провели вікторину.

Зворушливим та цікавим виявився і захід, присвячений святкуванню дня всіх закоханих, яке організувала Т.М. Косова «Будь моїм Валентином». Шоу проводили у формі змагання між двома групами: 210-і та 213-ж.Бажання стати першими було, звичайно ж, в обох команд, але виграти повинна лише одна. Центром уваги на цьому заході були Валентин і Валентина, одягнені в чудові костюми! Студенти 210 групи були у ролі Красуні та Чудовиська, а студенти 213 групи, у ролі Ромео і Джульєтти! Було багато різних змагань та творчих конкурсів. Драматизації обох команд нікого не залишили байдужими! Варто зазначити, що все відбувалося англійською мовою. Обидві команди сподівалися на перемогу, але тільки одна насправді її заслуговувала. Тож, ми вітаємо команду 213-ж групи, з чесною перемогою!

14 лютого було проведено позакласний захід «Любіть та бережіть Батьківщину. Дивовижні місця України», організований О.І. Бершадською. Студенти перекладали прислів’я про рідний край, рідну домівку з англійської на українську мову та навпаки. Учасники заходу підготували віртуальну екскурсію по Дніпру, подорожуючи  Києвом, Каневом, Черкасами та Золотоноші та розповідали про їх пам’ятні та визначні місця.

15-16 лютого виявились дуже насиченими, як і було заплановано. В ці дні студенти 313-вс групита 401-о групи Машинобудівного коледжу Сум ДУ були на екскурсіях в обласній науковій бібліотеці. Студентам 313-вс групи запропонували  інформаційний калейдоскоп«Інноваційні підходи до вивчення іноземних мов», а студенти 401-о групи здійснили віртуальну подорож «Україна - європейська країна серед європейських країн». 15 лютого був також проведений інтегрований захід «Мистецтво перекладу» зі студентами 113-ж групи, організований Т.М. Косовою. Студенти декламували вірші англійською, українською та російською мовами, дізнались про творчість англійських поетів та перекладачів. Також в цей день студенти Машинобудівного коледжу готувались до Всеукраїнської гри «Пазл», виконували можливі тестові завдання цієї гри. Заняття по темі «Україна та безвіз, яка країна варта подорожі?», організоване Я.М. Коломієць та проведене 16 лютого також нікого не залишило байдужим!

Тиждень англійської мови в Машинобудівному коледжі Сум ДУ відбувся успішно та залишив теплі спогади про проведені заходи!

Ви тут: Головна Новини Тиждень комісії іноземної мови 2018