prujmalna1

Європейський день мов

Виховний захід з англійської мови, присвячений Європейському Дню мов, проводився 13 лютого під керівництвом викладача іноземної мовиО.І. Бершадської.

На  початку заходу студенти висловлювали свої власні думки стосовно питання «Чому люди вивчають іноземні мови?». Всі присутні заслухали інформацію студентів 204-х групи  І. Придачі та А.Палієнка про історію Європейського Дня мов та про мету європейських організацій відносно вивчення іноземних мов.

Студент 204-х групи Клеймьонов Г. розповів присутнім про мови, використовуючи карту Європи, а студентка Жукова Н. розповідала про походження деяких англійських слів, які були запозичені з різних мов світу: японської, арабської, турецької, німецької, італійської, грецької та французької.

Викладач розповіла цікаві факти та  про особливості англійської мови. Студентка 204-х групи Пилипенко К. підготувала доповідь про Європу, а студент 202-о групи Хорунжий А. провів підготовлену ним вікторину про цю частину світу.

Студенти переглянули відео англійською мовою про історію створення Євросоюзу та перевірили своє розуміння прослуханого, відповідаючи на запитання викладача.

Також  студент Сильман Р. 204-х групи провів цікавий турнір на знання європейських країн. За допомогою мультимедійних засобів студенти у формі змагання відгадували та називали столиці, прапори, грошові одиниці європейських країн.

Усі студенти ще раз змогли переконатися в тому, як важливо вивчати іноземні мови, і що знання іноземних мов відкриває двері дружби та взаєморозуміння між народами.

Ви тут: Головна Новини Європейський день мов