prujmalna1

Перші успіхи в науці!

Студентська  конференція «Перший крок в науку» відбулася 25 лютого 2018 року на базі Сумського державного університету. Студенти університету, Машинобудівного коледжу та учні шкіл мали можливість представити свої наукові проекти в різних сферах.

Студент208-е груписпеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Дериземля Максим та студент 202-о групи спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» Хорунжий Артур посіли ІІІ місце в розділі «Суспільство. Економіка. Управління» з проектом «Вплив інфляції на добробут українців» (керівник проекту Крамінська Г.В.).

Вітаємо студентів Машинобудівного коледжу Дериземлю Максима та Хорунжого Артура з першою перемогою в студентській конференції «Перший крок в науку».

Свій науковий проект «Перспективи використання біопалива» представили також студентки спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Богданець Вікторія та Левенець Лілія. Тож, побажаємо їм більших успіхів у подальшій науковій діяльності!

Ви тут: Головна Новини Перші успіхи в науці!