prujmalna1

Відчувається ледь уловимий подих весни, яка впевнено пробивається крізь морози, сльоту. Ніякі погодні негаразди не завадили юним мовознавцям зійтися у філологічному багатоборстві.

15 березня 2018 року на базі Сумського коледжу економіки і торгівлі відбувся ІІ (обласний) етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ЗВО  І-ІІ рівнів акредитації.

Лейтмотивом урочистого відкриття стали слова відомого поета, нашого земляка Олекси Ющенка: «Мово наша рідна, пісня солов'я, мово українська, гордосте моя... Кобзареву думу – вічний заповіт – Чує неозорий світ».

Цьогоріч учасниками ІІ етапу стали двадцять шість студентів ЗВО І-ІІ р.а. Сумської області.

«Завдання були не простими: перевіряли знання з різних розділів граматики мови. До того ж вимагали кропіткої роботи і гарної підготовки», –ділиться враженнями учасник від Машинобудівного коледжу СумДУ Дмитро Глуховцов.

Наша almamaterтримає марку – уже вкотре наші студенти серед переможців! Вітаємо із зайнятим почесним ІІ місцем студента 210-і групи Дмитра Глуховцова! Він знову довів, що любить, шанує і знає рідну мову! Віримо, що твої плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і твоя перемога в  інтелектуальному випробуванні. Успіхів Тобі, творчих злетів і життєвих перемог!

DSC04993

DSC05011

Ви тут: Головна Новини Мовний поєдинок у Сумах із присмаком сподівань, або олімпіада з української відбулася