prujmalna1

28 лютого та 1 березня відбулися зустрічі студентів 4-го курсу спеціальності 5.05050311 «Хімічне і нафтове машинобудування» з представниками випускових кафедр факультету ТеСЕТ Сумського державного університету. До коледжу завітали представники кафедр «Технічної теплофізики», «Загальної механіки і динаміки машин», «Процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв».

Приємно було бачити серед викладачів СумДУ колишніх випускників Машинобудівного коледжу (технікуму), а саме завідувача кафедри ЗМ і ДМ, кандидата технічних наук Загорулька А.В. (випускник 1992 р.), інженера кафедри ТТФ, кандидата технічних наук Шарапова С.О. (випускник 2006 р.) та магістра зі спеціальності «Обладнання хімічних виробництв» Старинського О.Є. (випускник 2014 р.). На зустрічах були представлені презентації спеціальностей «Енергетичне машинобудування», «Прикладна механіка» та «Галузеве машинобудування».

Також усі присутні мали змогу ознайомитись з конструкцією та технічними можливостями 3D-принтера, який був створений власними руками спеціалістами СумДУ.

zustrich1

zustrich2

zustrich3

Ви тут: Головна Новини Зустрічі студентів 4-го курсу спеціальності «Хімічне і нафтове машинобудування» з представниками випускових кафедр факультету ТеСЕТ СумДУ