prujmalna1

Тиждень спеціальності «Металургія»

З 26 лютого по 02березня 2018 року у Машинобудівному коледжі СумДУ тривав тиждень спеціальності «Металургія» («Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів»). У межах тижня були проведені такі заходи:

•        випуск стінних газет, присвячених ливарному виробництву;
  •        гра-вікторина на знання ливарного виробництва серед студентів 406-л групи;
  •    зустріч студентів 306-л групи з випускниками спеціальності 2016 та 2017 року, нинішніми студентами спеціальності «Прикладне матеріалознавство та ТКМ» Сумського державного університету;
  •        екскурсія студентів групи 106-л у музей коледжу;
  •        конкурс повідомлень на тему «Спеціальність очима студентів» серед студентів групи 306-л.

27 лютого відбулася гра-вікторина з ливарного виробництва серед студентів 406-л групи. У грі брали участь дві команди. Переконливу перемогу здобула команда Буринського Віталія. Найбільшу кількість правильних відповідей надав Кравченко Віталій. Під час гри студенти мали змогу продемонструвати знання, отримані при вивченні спеціальних дисциплін, логічне мислення та швидкість реакції. Команда-переможець та найбільш активні учасники гри отримали солодкі призи.

Багато корисної та цікавої інформації про навчання в Сумському державному університеті отримали студенти 306-л групи від випускників минулих років, а нині – студентів СумДУ Єчко Лілії та Ярового Олександра, які завітали до нас у гості та розповіли про свої студентські будні, відповіли на запитання студентів коледжу, за що їм дуже дякуємо.

Під час екскурсії до музею коледжу студенти 106-л групи багато дізналися про багаторічну історію навчального закладу, його викладачів та випускників. Дякуємо за прекрасно проведену екскурсію завідувачу бібліотеки коледжу Губенко Галині Василівні!

Студенти 306-л групи взяли участь в конкурсі письмових повідомлень про свою рідну спеціальність. Вони написали, чому обрали саме цю спеціальність, що найбільше подобається їм у коледжі, та поділилися своїми планами на майбутнє. Найкращим стало повідомлення Іщенка Сергія.

tyzhden1

tyzhden2

tyzhden3

tyzhden4