prujmalna1

ІХ студентська конференція «Перший крок у науку», як завжди призові місця

25 лютого на базі Конгрес-центру СумДУ відбулась вже ІХ студентська конференція «Перший крок у науку». Для вихованців спеціальності 5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів» або 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Машинобудівного коледжу участь в заході є традиційною протягом останніх років. І не менш традиційним є взяття призових місць.

2012 рік Фарятьєв Ілля І місце в секції «Нанотехнології. Тонкі плівки. Матеріалознавство. Технічна фізика. Транспорт. енергетика»;

Фарятьєв Ілля ІІІ місце в секції В «Біофізика та харчові технології. Технічна фізика. Технології та винахідництво»;

2013 рік Сусик Аліна, Тверезовська Вікторія, Шевченко Вікторія ІІ місце в секції С «Оптика. Електроніка. Інформаційні технології. Математика. Математична фізика. Комп’ютерні науки»;

2014 рік  Сусик Аліна, Шевченко Вікторія ІІ місце в секції С «Математика. Математична фізика. Комп’ютерні науки»;

2016 рік Дячеко Єгор, Кир’ян Максим, Танський Сергій - І місце в секції С «Математика. Математична фізика. Комп’ютерні науки»;

2017 рік Редя Артем, Шепелєв Дмитро - ІІ місце в секції D «Математичні науки. Комп’ютерні та інформаційні технології. Фізика всесвіту. Ядерна фізика»;

Гураль Надія ІІІ місце в секції F «Технічна фізика. Оптика. Електроніка»

Так і цього року студенти ІІІ і ІV курсів продемонстрували дуже високий рівень як професійних знань і вмінь, так і дуже непогане вміння виступати перед аудиторією:

Рубцова Анастасія, Філатова Марина, Чмутенко Анна з доповіддю-презентацією «Електронна система оцінювання студентів Машинобудівного коледжу СумДУ» - І місце в секції С «Біофізика. Електронне навчання. Нанотехнології. Матеріалознавство».

Почкун Анастасія зі стендовою доповіддю «Криптостійкість алгоритму Діффі - Хелмана» - ІІ місце в секції А «Математичні науки. Комп’ютерні та інформаційні технології».

Гаврилів Анна, Теницький Олександр, Черняк Олена «Використання ботів в навчальному процесі» - ІІІ місце в секції С «Біофізика. Електронне навчання. Нанотехнології. Матеріалознавство».

Тож хочу привітати наших переможців з початком підкорення наукового Олімпу і побажати їм натхнення, творчих успіхів та наснаги.

Ми в вас віримо і пишаємося вами! J

KROK NAUKU

Ви тут: Головна Новини ІХ студентська конференція «Перший крок у науку», як завжди призові місця