prujmalna1

Академічна доброчесність як запорука успішного майбутнього

Новий закон про освіту містить статтю 42, яка присвячена академічній доброчесності. Новий і невідомий термін для середньостатистичного українця.

Кожна молода особа мріє про успішне майбутнє, добре оплачувану роботу і справедливе суспільство.

На годині психолога «Академічна доброчесність для студентів і викладачів» студенти, які цього року будуть перевіряти свої знання за допомогою ЗНО (один із проявів академічної доброчесності в Україні), дискутували про позитивні і негативні сторони академічної доброчесності, обговорювали готовність суспільства і кожного окремого громадянина бути доброчесним у здобутті знань і боротьбі з негативними явищами в освіті (списуванні, хабарництві, привласненні інтелектуальних праць інших і т.д.).

Студенти визначили, що при відсутності впровадження академічної доброчесності ніяких позитивних змін у суспільстві не відбудеться і воно погрузне в несправедливості, корупції, що призведе до зниження економічного розвитку України, нівелюванні дипломів державного зразку, недовірі до професійності спеціалістів в різних галузях.

Отже, старанне навчання, доброчесність щодо власних і чужих інтелектуальних здобутків, неприйняття хабарів як можливість вирішення проблем із державними установами є запорукою успішного майбутнього кожного студента і України в цілому.

academichnadobrochesnist1

academichnadobrochesnist2

academichnadobrochesnist3

Ви тут: Головна Новини Академічна доброчесність як запорука успішного майбутнього