prujmalna1

Друг «ToBe or Not to Be»

Дружба  - один із найголовніших видів стосунків між людьми, особливо коли ці дружні стосунки закладаються в підлітковому та юнацькому віці. Наші друзі, здається, як ніхто інший, розуміють нас. Ми звертаємося до них в радості і горі.

Ми хочемо мати гарних друзів і бути гарним другом для когось.

Студенти першого (110-і) і другого курсів (208-е, 213-ж, 214-вс) на годинах психолога у «скарбничку» зібрали всі риси, які притаманні їх друзям і визначили, що найважливішим є вміння підтримати в важку хвилину, щирість, вірність, почуття гумору. Але підкреслили, що егоїзм, гординя, «закритість», брехня і лукавість завжди заважають гарному спілкуванню і довірі.

Працюючи в експертних групах, студенти наводили приклади позитивного і негативного впливу друзів. Слід бути обережними, бо погана компанія подає неконструктивний приклад і змушує робити негарні речі, які б без тиску оточуючих молода людина не зробила б ніколи. І в той же час друзі розширюють наші горизонти, мотивують на нові позитивні звершення і допомагають у скрутних ситуаціях.

Друзі є важливими людьми у нашому житті. Проте ми повинні усвідомлювати й те, чи допомагають нам стосунки з ними ставати тими, ким ми справді хочемо бути, або ж вони примушують нас поступатися нашими принципами.

drug1

drug2

drug3

drug4