prujmalna1

УСПІШНИЙ СТАРТ ЮНИХ НАУКОВЦІВ

Заходи наукового напрямку є стартовим майданчиком, який дає юним науковцям перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

25 лютого 2018 року в конгрес-центрі Сумського державного університету  відбулася студентська конференція «Перший крок у науку». Студенти Машинобудівного коледжу СумДУ спеціальності «Обслуговування програмних систем та комплексів» стали активними учасниками цього заходу.

У номінації стендова доповідь честь альма-матер захищала студентка 410-і групи Анастасія Почкун. Об’єктом її наукової розвідки став алгоритм Діффі-Хелмана (керівники – викладачі спецдисциплін А.В. Ровна, Ю.М. Ананченко). Присутні учасники відзначили належний рівень стендової доповіді: високу культуру мовлення конкурсантки, чіткість і грамотність викладення матеріалу, уміння вести дискусію, дотримання регламенту.

«Для мене це був дійсно перший крок в науку – і в прямому, і переносному сенсі. «Тернистий крок», але в результаті – присмак втоми і задоволення. Участь у конференції – це крутий життєвий досвід, можливість показати свої досягнення і познайомитися з успіхами інших», – ділиться «формулою успіху» четвертокурсниця Настя Почкун.

Участь у наукових змаганнях робить нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, творчою, дає поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

Вітаємо Анастасію і її керівників з зайнятим почесним ІІ місцем!  Бажаємо нових наукових успіхів!

20180225 133442

20180227 100822