prujmalna1

Перші кроки в науку – успішні!

25 лютого 2018 року традиційно студенти Машинобудівного коледжу СумДУ взяли участь у ІХ студентській конференції «Перший крок у науку», де юні дослідники презентують та обговорюють наукові роботи. Іце досвід не лише, як науковця, дослідити предметну область, підготувати доповідь, а й спілкування з іншими студентами, пізнавання нових знань.

Чмутенко Анна 310-ік групи : «Це був мій перший крок у науку. Стільки студентів зібралося на заході заради однієї мети: зробити життя кращим та зручнішим. Не важливо, якої ти спеціалізації, а важливо те, що ти самовдосконалюєшся та розвиваєшся як спеціаліст. Конференція об'єднала студентів СумДУ всіх спеціальностей, тому було дуже цікаво послухати особисті наробітки з психології, медицини чи економіки. Особливо мене вразила доповідь зі сфери кріодеструкція», - коментує учасниця заходу, студентка 310-і групи МК СумДУ; дипломатка заходу.

«Була приємно здивована тим, як відреагували на нашу доповідь слухачі! Одразу після слів подяки за увагу почався шквал питань та емоційна дискусія між присутніми... Хочу подякувати нашим керівникам, Анні Володимирівні та Юлії Михайлівні, які постійно допомагали, підтримували нас від самого початку. Цей проект - наша спільна перемога. Ще хотілося б додати, що завдяки цій конференції я багато чого зрозуміла, зокрема: головне на таких заходах -­ випробувати себе; якщо твоя тема актуальна і ти маєш рішення "наболілої" проблеми - то це однозначно перемога», - емоційно розповідає студентка Анастасія Рубцова.

Вітаємо переможців Анастасію Рубцову, Марину Філатову, Анну Чмутенко, за зайняте перше місце в студентській конференції «Перший крок у науку», з дослідженням «Електронна система оцінювання студентів Машинобудівного коледжу СумДУ». Бажаємо переможцям реалізації планів, а керівникам – натхнення в пошуку нових талантів!

krok nayko 1

krok nayko 2

krok nayko 3

Ви тут: Головна Новини Перші кроки в науку – успішні!