prujmalna1

Журналістська майстерня розпочала роботу!

Усіх, хто хоче опанувати секрети журналістської майстерності, чекаємо щочетверга о 15:00 в аудиторії 470.

Стати справжнім журналістом, «майстром тексту» та «гуру» публічного виступу допоможуть заняття у журналістській майстерні Машинобудівного коледжу. Ми поговоримо на будь-які журналістські теми, що вас зацікавлять, навчимося створювати дієві журналістські матеріали, опануємо тонкощі професійної діяльності. А ще спробуємо перетворити журналістику на стиль життя!

Заняття майстерні уже розпочалися! До нас приєдналися студенти 213 та 113 груп. Наступного разу хотілося б побачити на занятті ще більше допитливих, зацікавлених юних журналістів, почути ще більше цікавих запитань! Тож приєднуйтесь!

До речі, на першій зустрічі ЖУКи (так ми вирішили назвати учнів нашої майстерні – якщо розшифрувати, то вийде «Журналісти У Коледжі»:-) дізналися більше про інформаційний привід та його природу. Виявилося, що приводи для написання цікавих матеріалів у нас просто «під носом». Тож потрібно лише трохи спостережливості, фантазії, наполегливості і таланту. І в нас усе вийде.

Попереду – ще багато цікавих тем! Найближча наша зустріч відбудеться 15 лютого! Долучайтесь!

gurtok journ1

gurtok journ2

gurtok journ3

Ви тут: Головна Новини Журналістська майстерня розпочала роботу!