prujmalna1

Студенти-другокурсники 19 лютого побували у навчальній телестудії Сумського державного університету СтудTV«11 поверх». Спробували себе у ролі ведучих новин, кожен відчув на собі, наскільки цікавим і водночас складним є телевиробництво.

Викладач дисциплін «Телевиробництво» та «Телереклама», редактор теледайджесту «Наголос» Раїса Сергіївна Стоян показала студентам коледжу студію, її сучасне оснащення, комп’ютерний клас, радіостудію, методичний кабінет з літературою за фаховим спрямуванням – все, що потрібно для плідної творчої роботи та розвитку майбутніх телевізійників.

.

Раїса Сергіївна цікаво та доступно розповіла про особливості роботи теле- та радіожурналіста, відкрила таємниці створення теленовин, дала відповіді на всі запитання допитливих студентів.

Майбутні журналісти спробували себе у ролі операторів і телеведучих, начитуючи текст новин «на камеру». Записане відео переглядали із захопленням та хвилюванням. Виявилося, що спостерігати себе на «блакитному екрані» надзвичайно цікаво, дехто навіть замислився над телевізійною кар’єрою. Раїса Сергіївна Стоян дала студентам безцінні поради щодо того, як поводитися у кадрі, як працювати над дикцією, надихнула на плідну працю над фаховою майстерністю. А викладач коледжу Вікторія Валерянівна Сучкова, у свою чергу, спостерігала за активністю студентів, додавала впевненості та підтримувала тих, хто соромився. Найскладніше – побачити себе вперше на екрані, звикнути до свого зображення, до свого голосу, подолати цей барєр, запевнили студентів викладачі.

Отже, будемо сподіватися, що в майбутньому сьогоднішні студенти коледжу зможуть не лише спостерігати за створенням медіа контенту, а й створювати його.

Анна Лях,

студентка 213-ж групи

studTV1

studTV2