prujmalna1

Семінар «3D-моделювання для 3D-друку»

23 лютого у Машинобудівному коледжі СумДУ відбувся семінар «3D-моделювання для 3D-друку», який провів Дмитро Лісовенко, провідний фахівець кафедри загальної механіки та динаміки машин СумДУ.

Під час семінару був продемонстрований повний цикл технології швидкого прототипіювання (Rapid Prototyping) – від креслення до тривимірної деталі. Усі присутні мали змогу ознайомитись із основними елементами 3D-принтера й оглянути створені тривимірні моделі деталей та складальних одиниць.

У семінарі взяли участь студенти 2-4 курсів коледжу спеціальностей «Хімічне і нафтове машинобудування», «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Також на семінарі були присутні викладачі СумДУ та коледжу, завідувачі відділень.

3D printer1

3D printer2

3D printer3

Ви тут: Головна Новини Семінар «3D-моделювання для 3D-друку»