МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Українською? Українською!

Мова – це одне з чудес світу. Вона є тим цінним надбанням нашого буття, тією скарбницею важливих знань, що визначає нашу ментальність.

Щорічно 21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Цей день був надзвичайним у Машинобудівному коледжі Сумського державного університету, днем, який присвятили українському слову. За звання «Патріота» змагалися дві команди: «Дівки» (113-ж група) та «Торнадо» (108-е група). Це були стали не лише розважальні завдання, а й «комплексна перевірка» знань з мови, історії та культури. Учасники брали участь у різноманітних конкурсах, які вимагали не тільки сили знань, швидкості, а й кмітливості, вміння працювати в команді, злагодженості, наполегливості. Випробування проходили напружено й зосереджено, обидві команди прагнули перемоги. У чесному бою першість здобула – команда «»Торнадо».

Любіть, поважайте, цінуйте нашу рідну мову, адже мова, як і рідна країна – одна, єдина, вона завжди в нашому серці, у нашій душі, у наших думках, спогадах, планах та мріях, і починається вона саме з кожного з нас…

Пишаємось своєю мовою! Це дивограй чарівного слова! 

1 1

 

1

 

2

Ви тут: Головна Новини Українською? Українською!

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua