prujmalna1

Як студенти на телеканал UA:Суми завітали

Студенти-журналісти Машинобудівного коледжу побували на екскурсії на телеканалі UA:Суми. Спробували себе в ролі ведучих та гостей ранкового ефіру, побачили телевиробництво  зсередини.

В студії телепередачі «На часі: ранок» студенти 313-вс групи провели телевізійне шоу, на якому обговорили проблеми навчання в коледжі, дозвілля студентів і те, чи важко сьогодні заробити стипендію. Побачили як працюють режисери та як обладнана апаратна студія. «Це робота для молодих, творчих, активних, - говорить адміністратор UA:Суми Олена Тімоніна. – Наша телекомпанія для багатьох журналістів стала першою сходинкою в успішній кар’єрі. Наші «випускники» стали справжніми професіоналами і зараз працюють на всеукраїнських каналах».

У радіостудії «Слобода FM» студентів зустріли зірки сумської радіожурналістики Олександр Бабуров та Олександр Качанов. Вони показали обладнання студії і розповіли про унікальний контент, який готують для своїх слухачів. «Із усіх FM-станцій у місті лише дві транслюють сумські новини, ми – одна з них. Крім того готуємо цікаві передачі, говоримо про суспільно важливі теми, запрошуємо до студії експертів, політиків, фахівців», - розповідає Олександр Бабуров.

Студенти перейняли досвід, проявили свої творчі здібності і не на жарт зацікавилися телебаченням і радіо як місцем для проходження практики та в майбутньому – роботи.

P.S.: Дивіться наші фото з екскурсії в Instagramі Facebook і не забувайте ставити лайки!!!

UAsumy 1

UAsumy 2