prujmalna1

Олімпіадний марафон

3 лютого 2018 року Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9 м. Суми вкотре об’єднала талановиту учнівську та студентську молодь Сумщини на фінальному (загальнонаціональному) етапі конкурсу, метою якого є піднесення престижу української мови і літератури, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури та вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка.

Вітали кращих знавців творчості Тараса Шевченка почесні гості: Гробова В.П. – директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації; Михайленко К.П. – уповноважений представник Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України; Удовиченко І.В. – проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Вертіль О.В. – член Національної спілки письменників України, голова Сумської організації Національної спілки письменників України.

Учасникам фінального етапу вручено дипломи, призи, а наставникам, які виплекали юні таланти, – грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та подарунки. Конкурсні завдання виконували 34 переможці обласного етапу: 19 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, 3 учні закладів професійно-технічної освіти та 12 студентів закладів вищої освіти.

Шерстюк Л.М., методист з української мови та літератури Сумського ОІППО, провела зустріч з письменником, сценаристом, журналістом Євгеном Положієм.

Студентка четвертого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Каріна Смик (керівник – викладач української мови Наталія Пономаренко) натхненно писала сповіді Кобзарю. Бажаємо їй подальших звершень!

08 res

27500983 796770983858210 5766202700573976361 o