prujmalna1

СТУДЕНТИ МК СумДУ – КРЕАТИВНІ, ТВОРЧІ, СМІЛИВІ!

Знання – єдине знаряддя виробництва, яке не підвладне дії закону зменшення дохідності.

Дж. М. Кларк

Найкращими інвестиціями капіталу завжди буде вкладення у дітей, тобто у своє майбутнє. Діти, які сьогодні сидять за партами, незабаром визначатимуть наше майбутнє. Кожна дитина здібна і талановита! Навіть дуже великі математики починали з нуля. Як пробудити в ній радість творчості та пізнання, як розвинути її здібності та вміння мислити сміливо, творчо, нестандартно? Чи можна цьому навчити, чи таке мислення є строго генетично обумовленим? Учені стверджують, що можна.

Прикладом місця, де вчать лідерів є Бізнес-школа СумДУ – школа для лідерів, які прагнуть змін: у собі, своїх компаніях та світі!

12-13 січня 2018 року відбулася зимова Бізнес-школа в Конгрес-центрі Сумського державного університету. Серед її «учнів» – студенти та школярі  м. Суми, м. Полтава, м. Конотоп, м. Шостка. Не стояли осторонь і студенти  Машинобудівного коледжу СумДУ.

«Учителями» цьогорічної школи були бізнесмени м. Суми: Дмитро Петіфоров, Оксана Уманська, Юлія Летюга та інші. Особливо приємно те, що коло «бізнесових педагогів» включає і випускників спеціальності «Економіка підприємства» Машинобудівного коледжу СумДУ – Леонову Наталію та  Шульчевського Олексія.

«Лекції» були наповнені презентаціями власного шляху до бізнесу спікерів, а от практики полягали у створенні бізнес-ідей, звичайне не без допомоги «викладачів» школи. У розробці бізнес-ідей узяли участь 125 учасників бізнес-школи, які об’єднались в команди по 5 осіб.

13 січня попередньо було проведено півфінал.  До  завершального етапу пройшли дві команди Машколеджу. Бізнес-ідея «Мама на годину» (автори: студентки другого курсу Лілія Левенець, Вікторія Богданець та Юлія Ковальова) увійшла в п’ятірку.  А перше місце посіла команда Сергія  Верещаги з проектом «Хостел LIS». Автори отримали пропозицію менторства з вкладанням реальних інвестицій Сумської обласної державної адміністрації, зокрема управління молоді та спорту.

Усі учасники отримали сертифікати, а переможці – ще й цінні подарунки.

Висловлюємо щиру вдячність Богдану Ковальову, директорові бізнес-школи «Y&B», та його команді за організацію цього заходу та можливість до нього долучитися!

Ви тут: Головна Новини СТУДЕНТИ МК СумДУ – КРЕАТИВНІ, ТВОРЧІ, СМІЛИВІ!