КОЛЕДЖ ФОРМУЄ ЛІДЕРІВ ВЛАСНОГО ЖИТТЯ

Той, хто впевнено крокує в напрямку до своєї мрії і докладає зусиль для того, щоб прожити життя, як уявляв собі, обов'язково зустрінеться з успіхом. Якщо ви побудували повітряний замок, ваша праця недаремна. Замок створений саме там, де він і повинен бути. А тепер зміцнюйте під ним фундамент.

Генрі Торв

Хто ж не любить мріяти, зводити «повітряні замки»: гарні і дорогі речі, власний будиночок, авто, успішний бізнес чи кар'єра. Але не всім вдається їх матеріалізувати, звести під ними хоча б якийсь фундамент. Основу на перспективне майбутнє потрібно закладати ще в дитинстві,  щоб потім без остраху вступити у доросле життя і зводити міцні фундаменти. Ґрунтовні знання, логічне мислення, кмітливість, знання мов, володіння інформаційними технологіями, комунікабельність і лідерські навички, упевненість у собі, цілеспрямованість  –  це те, що дасть змогу бути конкурентоспроможним на ринку праці.

12-13 січня 2018 року студенти другого курсу Машинобудівного коледжу СумДУ спеціальностей 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і 061 «Журналістика» взяли участь у тренінгу зимової Бізнес-школи «Youth&Business» у Конгрес-центрі СумДУ.

На заході школярі та студенти коледжів з найбільш познайомились з успішними підприємцями Сумщини, які надали рекомендації щодо створення власного бізнесу в подальшому, зважаючи на власний досвід.

Усі присутні перебували під враженням від виступів спікерів, які розповіли історії про створення власного бізнесу, нелегкий шлях під час його становлення, невдачі та досягнення.

Учасників тренінгу розділили на чотири секції. У кожній з них за попередніми виступами обирали команду фіналістів, які потім презентували свої проекти перед спікерами.

Наша команда потрапила до п’ятірки кращих. Ми не посіли призове місце, але це нас не засмутило. Адже участь у цьому заході стала пам’ятною для нас і принесла  велике задоволення.

Ми дуже вдячні організаторам цього заходу, які надали чудову можливість презентувати свої бізнес-ідеї. Також висловлюємо вдячність викладачам спеціальних дисциплін спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» рідного коледжу, які надали нам знання з підприємництва та започаткування бізнесу! Усе це допоможе нам, нинішнім студентам, у майбутньому йти в ногу з часом, бути лідером свого власного життям.

Богданець Вікторія, Левенець Лілія – студентки другого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Ви тут: Головна Новини КОЛЕДЖ ФОРМУЄ ЛІДЕРІВ ВЛАСНОГО ЖИТТЯ