prujmalna1

ВИПАДОК ДОПОМАГАЄ ПІДГОТОВЛЕНИМ!

Нещодавно я відвідала зимову п’яту Бізнес-школу Youth&Business у Конгрес-центрі СумДУ. Її організаторами є кафедра економіки та бізнес-адміністрування «політеху». У роботі школи з 2015 року (дати її заснування) узяли участь більше 400 осіб, які презентували 70 бізнес-моделей. Цьогоріч учнями стали – більше 170 студентів, а вчителями – 8 спікерів, які поділилися своїм досвідом з молоддю та допомагали групам створити власні бізнес-проекти. Місцем ближчого та «теплішого» знайомства, безперечно, були  кави-брейк.

Учасниця Катрін Лебединець, переповнена емоціями, розповідає: «Я вже не вперше відвідую заходи такого напрямку і впевнено можу сказати, що Бізнес-школа – це платформа для спілкування молоді, яка мріє про підприємницьку діяльність і молоді, яка веде підприємницьку діяльність. Бізнес-школа – це два дні «повного занурення» у сферу бізнесу й підприємництва; це цікаві знайомства та нові ділові зв’язки; це «тренувальний майданчик» для команд майбутніх стартапів, який дозволяє отримати необхідні знання і розвинути навички, одночасно застосувавши їх на практиці».

Дарина Венедіктова, студентка спеціальності «Економіка підприємства», переконує: «… мені дуже сподобалась ця школа, особливо виступи спікерів. Вони дали багато порад, які знадобляться в успішному майбутньому! Хоча я не зайняла призове місце все одно не шкодую, що потрапила на Youth&Business, адже з користю провела час.»

«Я відвідую Бізнес-школу не вперше. Цього року мене дуже зацікавили розповіді спікерів, їхні приклади. Усе це підштовхнуло мене поставити перед собою нові цілі і зробити все, задля їх реалізації. Якщо вони змогли досягти такого, то і я можу. А також були апетитні кава-брейки», – ділиться думками студентка 308-е групи Вікторія Радько.

Цього року було п’ять призових місць. Три з яких нагороджувалися бронзовою, срібною і золотою ракетами (символами стартапів – своєрідний запуск ідей) та іншими подарунками від спікерів. Учасники трьох команд,  які зайняли призові місця, є студентами МКСумДУ. А студент 308-е групи Верещага Сергій зі своїм проектом під назвою Хостел «LiS» став переможцем зимової Бізнес-школи!

Приходьте наступного разу зі своїми бізнес-ідеями і ви не пошкодуєте!

Катрін Лебединець, студентка 308-е групи спеціальності «Економіка підприємства»

v1

v2

v3

v4

Ви тут: Головна Новини ВИПАДОК ДОПОМАГАЄ ПІДГОТОВЛЕНИМ!