prujmalna1

Вітаємо випускників спеціальності «Друкарське виробництво»!

2426 січня в Машинобудівному коледжі СумДУ відбувся захист дипломних проектів спеціальності «Друкарське виробництво».

Актуальні теми випускних робіт дозволили студентам продемонструвати державній атестаційній комісії досконалі знання техніки та технології різних способів друку, проаналізувати можливості друкарського обладнання, обґрунтувати застосування сучасних матеріалів для друку та розробити заходи щодо підвищення якості друкованої продукції.

Усі випускники розподілені на провідні підприємства м. Суми, зокрема ТОВ «Гуала Кложерс Україна», ПАТ «Технологія», ТОВ «Фавор».

Адміністрація і колектив Машинобудівного коледжу вітає своїх випускників із успішним захистом дипломних проектів, бажає міцного здоров’я, натхнення та саморозвитку! Ми пишаємося Вами!

zahist4141

zahist4142

Ви тут: Головна Новини Вітаємо випускників спеціальності «Друкарське виробництво»!