Шукаємо натхнення… у соцмережах!

Студенти 213-ж групи вчилися використовувати популярні соцмережі з користю для навчання та самоосвіти.

Соцмережі стали невідємною частиною нашого життя. Без них ми себе практично не уявляємо…І часто чуємо недоброзичливе у маршрутках: «От молодь, всі у телефонах», або від батьків: «Краще б уроки вчили замість отого Фейсбуку». Але ж соцмережі якраз і допомагають вчитися, ставати впевненішими у собі і навіть оволодівати майбутньою професією. Яким чином? Це на незвичайному занятті, яке проходило у формі прес-конференції, обговорили студенти 213-ж групи.

На час прес-конференції студенти перетворилися на авторитетних експертів: Валерія ПРИЙМЕНКО виступила як відомий психолог, Анна ЛЯХ – як фахівець із фактчекінгу, журналіст та громадський діяч. В обговоренні були також представлені сторони студентства та батьків: Марина ЗАВОДОВСЬКА висловила позицію молоді, а Діана ДЕМИДЕНКО намагалася оцінити проблему з точки зору старшого покоління. Тож наші експерти погодилися, що лише 5 простих порад допоможуть перетворити користування соцмережами на корисне і потрібне заняття, що надихає на нові творчі звершення!

Отож, порада перша – спеціально для студентів-журналістів. Зробіть свою сторінку в соцмережах маленьким ЗМІ – викладайте репортажні фото, короткі розповіді про цікаві події, які відбуваються навколо, слідкуйте за тим, які з цих подій найбільше зацікавили ваших друзів. Так ви отримаєте журналістську практику.

Порада друга – для усіх без винятку! Дізнавайтеся останні новини України, світу, вашого регіону – підписуйтеся на відповідні тематичні сторінки у соцмережах, месенджерах, якими ви користуєтеся. Зверніть увагу на те, чи є кнопка соцмереж на Ваших улюблених сайтах – підпишіться на їхні оновлення, публікуйте їхні матеріали на своїй сторінці. Так Ви зекономите свій час – Ви одночасно спілкуєтеся з друзями і переглядаєте у соцмережах останні новини, матеріали улюблених сайтів.

Порада третя – ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Складіть список груп у Facebookабо каналів Telegram, корисних для навчання та саморозвитку, підпишіться на їхні оновлення – будьте у тренді.

Порада четверта – не марнуйте часу! Їдете у маршрутці, довго чекаєте у черзі до лікаря – вперед… треба подивитися, які там оновлення в ваших улюблених групах у Facebook…Ось вона… цікава стаття для підготовки до заняття… А от і креативна ідея оформленя обкладинки журналу чи рекламної кампанії – надихає! Так і не дорікатиме ніхто, що гаєш час у своєму телефоні…Навпаки – водночас і до пари готуєшся…

Порада пята – не забувайте все-таки про живе спілкування. Частіше зустрічайся з друзями – за філіжанкою кави, на прогулянці чи тренуванні – обговорюй, сперечайся, жартуй і отримуй задоволення від життя!

pressconference2131

pressconference2132

Ви тут: Головна Новини Шукаємо натхнення… у соцмережах!