prujmalna

Майбутнє у твоїх руках!

Студент вищого навчального закладу в останній рік навчання зустрічається з необхідністю вміло презентувати не тільки себе, але й свої найкращі професійні здібності та людські якості на ринку праці. Саме тому, у допомогу, 21 грудня відбулась зустріч з представниками Сумського міського центру зайнятості для студентів 401-о, 402-о, 404-х та 410-і груп (керівники груп – Т.М. Косова, І.М. Голубкова, Л.І. Скороходова та Н.П. Пономаренко (відповідно).

Протягом зустрічі  студентів ознайомили з діяльністю центру зайнятості, функціонально-просторовими секторами, повним спектром послуг, що надає служба зайнятості роботодавцям та незайнятому населенню.

Фахівці ринку праці ділилася секретами складання конкурентного резюме, особливостями поводження на співбесідах з майбутніми роботодавцями, механізмом найефективнішого пошуку роботи.

Студенти виявили зацікавленість щодо наданої інформації, зокрема висловили бажання обов’язково взяти участь у інтерактивних заняттях, тренінгах спілкування з роботодавцем, які є дуже популярними та ефективними для майбутнього працевлаштування молодих осіб.

«Корисною для нас, студентів, була інформація про актуальні професії в Сумах, перспективи працевлаштування, ознайомлення з професіограмами різних професій та спеціальностей. Розмова видалася інформативною та корисною. Кожен слухач отримав щось для себе, щось, що в майбутньому допоможе знайти не лише роботу, але й реалізувати самого себе», – поділилася студентка четвертого курсу Анастасія Почкун.

Подібна співпраця вищих навчальних закладів міста та центру зайнятості допомагає студентам успішно працевлаштуватись після завершення навчання.

Ви тут: Головна Новини Майбутнє у твоїх руках!