prujmalna1

Майбутні успішні підприємці

Студенти Машинобудівного коледжу СумДУ спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (5.03050401 «Економіка підприємства») та 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів») після відбіркового етапу потрапили до кола учасників зимової Бізнес-школи Сумського державного університету «Youth&Business», яка відбудеться 12-13 січня 2018 року.

У ході «навчання» в Бізнес-школі учасники матимуть можливість послухати виступи спікерів. Основна тема лекцій – «Як почати власну справу?» - стане в нагоді кожному, хто думає про забезпечене майбутнє.

«Бізнес-школярі» потренуються в написанні бізнес-проектів, отримають нові ділові знайомства та корисні контакти.

До того ж студенти 2, 3 та 4 курсів зазначених спеціальностей уже мають певні креативні бізнес-ідеї і хочуть розвинути їх до бізнес-проектів за допомогою консультацій менторів Бізнес-школи.

Отже, бажаємо успіхів і натхнення!

ma

Ви тут: Головна Новини Майбутні успішні підприємці