prujmalna

Привітання з ювілеєм!

Здається, нещодавно Машинобудівний коледж відкрив двері для перших студентів у далекому та буремному 1917 році.

Минали роки, але залишилося стільки незліченних спогадів, яскравих емоцій та вдячних людей,  сум ян, яких тут навчили професійним навичкам та дали путівку у доросле життя. І ось вже протягом століття Машинобудівний коледж щорічно випускає дедалі більше освічених студентів.

Час біжить Ось і наблизився урочистий 100-річний День народження нашого Машинобудівного коледжу Сум ДУ. Ця хвилююча мить торкнулася кожного серця, душі та оселі, того хто пов'язаний з цим коледжем. Хотілося б всіх привітати сповна, щоб уся Україна почула про свято Машинобудівного коледжу Сум ДУ.

До сторіччя Машинобудівного коледжу студенти взяли активну участь у святкуванні цієї події. Ми згадали історичні події,  директорів, під чиїм керівництвом відбувалось становлення та розвиток нашого навчального закладу, випускників, які досягли успіху в навчанні,  викладачів, які з любов’ю та терпінням викладали свої предмети.

До дня ювілею студенти 113-ж групи під керівництвом викладача англійської мови Косової Тетяни Миколаївни підготували відкритий захід з англійської мови, присвячений цьому урочистій, хвилюючий події. Чимало талантів у першокурсників відкрила ця відповідальна мить. Студенти написали власні авторські вірші українською та, навіть, англійською мовою про наш Машинобудівний коледж: Волк Анастасія (113-ж), Савченко Діана (313-вс), Кириченко Данило (213-ж), Ільченко Наталья (213-ж), Райко Дмитро ( 210-і), Басенко Євгеній (201-о). Свій творчий внесок до дня ювілею зробили Столбцова Аріна, Лопандя Каріна, Трубарова Дар’я, Люшина Надія, Удовик Ліза, Шевченко Анастасія та багато інших студентів: малювали плакати, готували проекти та презентації про навчання та студентське життя у нашому коледжі, оспівували наш коледж та викладачів, які нас навчають у піснях та віршах. Група креативних студентів у складі Деревянко Мирослава, Трубарової Дар’ї,  Волк Анастасії та Кошмана Владислава  змонтували відео, зробивши проект - інтерв’ю з викладачами коледжу, які цікавого розповіли про свої найтепліші спогади роботи в коледжі та висловили свої побажання до дня ювілею. Вперше студенти 113-ж групи відчули себе справжніми журналістами та творчими людьми.

В день сторіччя коледжу - нашої другої домівки, кожен присутній із тремтінням слухав всі побажання, привітання та теплі слова, які звучали на сцені театру імені Щепкіна на честь 100-літнього ювілею нашого навчального закладу, і,  кожен думав про те, що попереду новий період, нові досягнення та приємні моменти.

Ми щиро дякуємо всім за хороші слова і побажання, які лунали від щирого серця.

Ми, студенти, також хотіли б подякувати та привітати дружній колектив викладачів за виснажливу, але й цікаву роботу у Машинобудівному коледжі, адже саме викладачі творили і творять історію коледжу. Ми впевнено можемо сказати, що пишаємося тим, що ми студенти саме Машинобудівного коледжу Сум ДУ, тому що тут працюють найкращі викладачі! Вітальні теплі слова подаруємо, вам, наші любі викладачі:

Дай Вам, Боже, днів щасливих,

Дай добра, здоров’я , сили.

Дай любові, згоди, втіхи.

Змоги дай – життю радіти

І ділитись словом щирим,

Теплим, радісним, правдивим

І сьогодні на це свято

Щастя зичим Вам багато

Хай Вас Бог благословляє

Многих літ Вам побажає!!!

А Машинобудівному коледжу бажаєм розвитку та процвітання на довгі-довгі літа.

Трубарова Дар’я,  113-ж група, 2017

p1

p2

Ви тут: Головна Новини Привітання з ювілеєм!