prujmalna1

Відгуки про захід

Я ходив на захід з випускниками коледжу, на якому розповідали, як досягти успіху навчаючись в коледжі за професією інженера. Цей захід проходив 29.11.17 о 15.00 годині в конференц-залі Машинобудівного коледжу Сум ДУ. На цьому заході мені сподобалось, що прийшли випускники спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», які розповіли, що коледж дає гарну основу для того, щоб піти далі навчатися в університеті. Також вони розповіли про предмети, які потрібно вивчати і я зрозумів, що всі предмети корисні. Випускники розповідали про те, як розпочинали свою кар’єру, як все починалось. Також мені сподобалась атмосфера цього заходу. Тепер я ще більше хочу навчатись за цією професією, щоб досягти схожих висот, як ці гарні люди. За цей захід я вдячний Косовій Т.М., за те, що організувала таку гарну атмосферу та зустріч між студентами 1-4 курсів і випускниками Машинобудівного коледжу.

Матвієвський Юрій, 201-о, 2017

Що найбільше мені сподобалось- це розповіді про роботу на заводі. Мені зацікавили історії з життя випускників коледжу, які нам розповідали. Я захопився тим, як вони говорили про свої студентські роки, про життя після закінчення коледжу. Розповідали докладно про професію та що потрібно, щоб бути в ній успішним. Безумовно, сподобалось те, як подавали все в дуже дружній формі. Із задоволенням послухав би ще раз все почуте на цій цікавій зустрічі з випускниками коледжу. Це був найкраще проведений час для мене, і, я впевнений, і для інших студентів. Я сподіваюсь, що теж стану майстром своєї справи і може колись також виступатиму перед молодими студентами.

Міщенко Сергій, 101-о, 2017

v