Зустріч з випускниками коледжу

29 листопада 2017 року в Машинобудівному коледжі Сум ДУ відбулась зустріч студентів 1-4 курсів спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях» з випускниками 2007 року. Під час цієї цікавої зустрічі Сергій Лещенко та Віталій Романенко розповіли, як склалася їхня доля після закінчення коледжу, згадали різні заходи, події, студентське життя під час навчання в Машинобудівному коледжі Сум ДУ.

Зі слів наших гостей ми могли зрозуміти, що кожен предмет, який ми вивчаємо від 1 до 4 курсу досить важливий, навіть такі предмети, як «Історія України» та «Економічна теорія» знадобились як в житті, так і в професії. Не забувають вони і про часи, які проводили разом з групою та зі своїм куратором. З їхніх слів зрозуміло, що нам набагато легше навчатися, ніж їм було, і спосіб заохочення (розмір стипендії) набагато більший від їхнього. Також випускники окремо зауважили, що вивчення  та знання англійської мови дає більші можливості і допомагає швидко рухатись кар’єрними сходами. Якщо чесно, то ця зустріч була дуже змістовною, надихаючою та мотивуючою, і свої гарні емоції та відчуття про цю зустріч з випускниками в декілька рядків не вмістити. Спогади про цю зустріч напередодні святкування 100-річного ювілею Машинобудівного коледжу Сум ДУ залишаться назавжди у моїй пам’яті.

Джебка Андрій, 201-о, 2017

Vypuskniki