Тематична виховна година

29.11.2017 у Машинобудівному коледжі Сум ДУ відбулась тематична виховна година присвячена сторіччю коледжу. На цьому заході були присутні випускники 2007 року зі спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», студенти першого, другого і четвертого курсів. Випускники поділилися своїми враженнями зі студентами про свої студентські роки, розповіли про університетське  життя, про свою роботу, посади, які зараз займають, про свої плани на майбутнє. Найбільше мене приголомшило те, що студенти МК Сум ДУ після переходу з 4-го курсу коледжу на 3-й курс Сум ДУ мають вищий рівень знань, ніж ті, які навчалися в Сум ДУ з 1-го курсу. Це вони пояснювали  тим, що в коледжі викладачі краще відносяться до студентів, приділяють більше часу на пояснення матеріалу, консультації. Вони були дуже вдячні викладачам Машинобудівного коледжу за знання, які вони їм надали. Вони закликали нас приділяти більше уваг и всім предметам бо вони дуже знадобляться при вступі у вищі навчальні заклади Наприкінці свого виступу  вони зауважили, що все залежить від самої людини, наскільки прагне вона чогось досягти і закликали нас до того, щоб ми самі вирішували  як жити і куди рухатись. Мені сподобалася виховна година, велика вдячність Косовій Тетяні Миколаївні за дану зустріч з випускниками. Виховна година склалася дуже вдалою і корисною для мене. Дякую.

Лазарєв М., 401, 2017

Ви тут: Головна Новини Тематична виховна година