Нам є ким пишатись!

Груднева задума зігрівала млосним спогадом про інтелектуальні поєдинки... Незважаючи на життєві перипетії, примхи погоди, неблизьку дорогу, щорічно з усіх куточків нашого краю поспішають у Суми небайдужі до українського слова, ті, хто має віру й надію на його життя.

Цьогоріч конкурс, заснований П. Яциком, досяг повноліття, став духовно зрілим. По-особливому відбувалася зустріч із уже відомими знавцями, релаксувала минулим і з надією споглядала за найменшими, які впевнено бралися за роботу... Вісімнадцять років проведення заходу, доводять, що є майбутнє в українського слова... 7 грудня в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся ІІ (обласний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Традиційно конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Ліги українських меценатів та Освітньої фундації Петра Яцика. У мовному конкурсі взяли участь понад 90 студентів. Це представники ВНЗ різних рівнів акредитації м. Суми та Сумської області.  Учасників конкурсу щиро привітали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Подопригора Микола Анатолійович, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Павлівна Гробова, перший проректор університету Любов Василівна Пшенична та голова журі завідувач кафедри української мови Олена Миколаївна Семеног. Серед переможців – студент нашого коледжу: ІІ місце – Дмитро Глуховцов, студент 210-і групи (керівник – С.М. Гуржій).

14 грудня 2017 року на базі СумДУ відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Запропоновані завдання дали можливість продемонструвати знання поетичного доробку Тараса Шевченка, наголосити на актуальності його творчості для сучасників. Крім цього, конкурсанти мали можливість ретроспективно поглянути на ті художні тексти, у яких митець художньо узагальнює сутнісні риси української ментальності, висловити власні судження про природу поетичного слова Кобзаря. Серед переможців – студентка нашого коледжу: ІІІ місце – Каріна Смик, студентка 413-вс групи (керівник – Н.П. Пономаренко).

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у ІІІ турі!

Бажаю усім учасникам і учасницям наснаги, нових творчих звершень, а батькам і педагогам – терпіння, радості й задоволення від успіхів своїх дітей та вихованців! На сьогодні обласні етап відбувся. Вітаємо всіх, хто, зібравши волю в кулак, прорвався до фінального поєдинку. Респект усім, хто, відкинувши емоції, прокрутив стрічку завдань і проаналізував написане.

І «Без надії таки сподіваюсь», що на фінальному етапі нам зазоріє.

golovna e78d1 1446023486

IMG 6285 647ea 1244397063

IMG 6309 b7d57 1336220945

IMG 6311 15d13 1126397928

Ви тут: Головна Новини Нам є ким пишатись!