prujmalna1

Думки вголос

З 20 по 24 листопада 2017 року відбувся тиждень циклової комісії спеціальності 112 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів»).

Серед низки заходів було проведено другу студентську конференцію з інформаційних технологій. Почесними гостями були випускники спеціальності 2013 року, які сьогодні є успішними фахівцями в ІТ-сфері. Зокрема, Третяк Вадим (власник фірми з web-розробок) та Шкуропат Олександр (співробітник корпорації NetCracker), які погодилися дати інтерв’ю.

- Скажіть, будь ласка, чи задоволені Ви зараз тим, що свого часу обрали саме Машинобудівний коледж і саме цю спеціальність?

Олександр: Я йшов до роботи у сфері програмування дуже довго – навчався, проходив величезну кількість курсів, скільки пройшов співбесід навіть не пам’ятаю, але займатися чимось, пов’язаним з інформаційною сферою, хотів завжди. Саме база знань, отримана в коледжі, допомогла мені наблизитися до того, чим я займаюсь зараз.

Вадим: Мої перші роботи не були безпосередньо пов’язані з інформатикою чи чимось схожим, але з часом я зрозумів, що знання отримані в коледжі не забуваються і «постійно нагадують». Зрозумів, що хочу і, що найцікавіше, можу! Тепер робота дійсно приносить задоволення.

Олександр: Перетвори хобі на роботу – працювати взагалі не доведеться! (сміються)

- Тобто чотири роки в цих стінах пройшли не даремно?

Олександр: Особисто для мене найголовнішим надбанням стали не знання, а друзі. Саме тут я навчився працювати в команді, у мене всі чотири роки було відчуття «ліктя», впевненість, що завжди отримаю допомогу, якщо вона знадобиться.

Вадим: Базові знання зі спеціальності точно не були зайвими, тож ходив сюди я точно не даремно. А щодо друзів, то це дійсно так – з багатьма з тих, з ким познайомився в коледжі, спілкуюсь і товаришую й досі.

- Що б Ви могли порадити нинішнім студентам?

Вадим: Щоб намагалися ввібрати все-все, що викладачі їм дають, зайвим воно точно не буде. Саме в коледжі, а мені є з чим порівнювати, зі студентами дійсно «панькаються», навчають, піклуються і по-справжньому люблять. Знання дають потрібні, доносять їх доступно. Та і взагалі,  Машколедж – то круто!

Олександр: Діти, не пропускайте занять! (робить вигляд, що поправляє окуляри). А якщо серйозно, то цінуйте цей час, допоки ви навчаєтеся або просто знаходитеся в коледжі, те, що ви тут знайдете – не важливо що, майбутню професію чи справжніх друзів, – стане вам у нагоді.

d1

d2