ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!

Студенти 2 та 3 курсів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (5.03050401 «Економіка підприємства») у рамках постійної співпраці з викладачами кафедр Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького зустрілися з доцентом кафедри економіки та бізнес-адміністрування Богданом Леонідовичем Ковальовим, який ознайомив їх з перспективами продовження подальшого навчання на 3 курсі Сумського державного університету за рідною спеціальністю.

Богдан Леонідович анонсував можливість навчання за програмами академічної мобільності, які дають шанс отримати «подвійний диплом» спільно з Вищою школою економіко-гуманітарного (м. Бєльсько-Бяла, Республіка Польща). Студенти мають можливість паралельно навчатися у двох університетах одночасно отримуючи диплом («бакалавра», «магістра») Сумського державного університету та Європейський диплом Вищої школи економіко-гуманітарної («бакалавра», «магістра»), що відповідає вимогам ЄС.

Ви тільки уявіть собі ці перспективи!

Після 9 класів вступити на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», за 3 роки отримати атестат за повну загальну середню освіту, диплом молодшого спеціаліста, потім за 2 роки отримати «подвійний диплом» бакалавра.

Запрошуємо на навчання на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!

Ви тут: Головна Новини ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!