Студентська конференція ІТ-шників

22 листопада 2017 року в Машинобудівному коледжі СумДУ відбулась друга студентська конференція спеціальності 112 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів»), у якій брали участь студенти 3-4 курсів. Також були запрошені випускники минулих років, які у свій час мали визначні досягнення у навчанні.

Юні програмісти представили свої доповіді та наукові нариси з таких тем: «Bitcoin – валюта майбутнього», «Шифрування та кодування інформації», «Переваги штучного інтелекту та використання ботів». А випускники поділилися своїми враженнями та досвідом роботи в IT - компаніях, промотивували молоде покоління вивчати напрямки в галузі інформаційних технологій та слідувати їх тенденціям.

Слухачі конференції розширили свої знання з даних тем та отримали відповіді на питання, які їх давно хвилювали, а доповідачі здобули досвід виступу перед публікою та набули практичних навичок втілення ідей у програмний продукт.

Роботи студентів були прокоментовані та оцінені викладачами коледжу. Виступаючі отримали солодкі нагороди за їх роботу. Найкращі з проектів були відібрані на доопрацювання та вдосконалення для участі у науковій конференції Сумського державного університету «Перший крок у науку».

Бажаємо нашим студентам наснаги та креативних ідей!

Ви тут: Головна Новини Студентська конференція ІТ-шників