Оригінальні ІТ-шники

У Конгрес-центрі Сумського державного університету пройшла конференція, де обговорювались сучасні тренди в ІТ «UP2IT».

Звичайно, юні ІТ-шники, студенти Машинобудівного коледжу, не залишилися осторонь і взяли участь у першій конференції такого масштабного рівня організації, де долучилися до дискусій щодо віянь у сучасному світі ІТ. Лектори (успішні програмісти з усіх куточків України) захопили слухачів презентаціями своїх розвідок з таких тем: розробка програмного забезпечення (development), web-design, projectmanagement.

Також проводився майстер-клас зі створення сайту із застосуванням веб-технологій, де команда Машколеджу у складі студенток 310-і групи Гаврилів Анни, Рубцової Анастасії, Філатової Марини, Чмутенко Анни боролися за першість на рівні з досвідченими дизайнерами. У результаті – відзнака за оригінальність і безперечно нагороди за призове місце.

Пишаємося і радіємо успіхам наших студентів. Бажаємо творчих звершень і професійних досягнень!

o1

o2